BlitzWolf BW-V3

BlitzWolf BW-V3 Mini LED projektor / projektor, Wi-Fi + Bluetooth (černý) Proměňte jakékoli místo v kino s kompaktním projektorem BlitzWolf BW-V3 Mini. Zařízení vám umožní...
3 158 Kč
Doprava 99 Kč,Info v obchodu
Doporučená nabídka ANAGU.cz

Top nabídka

Do obchodu
Seřadit:

Nejlevnější nabídky (1)

Info v obchodu99 Kč5 neověřených recenzíDalší informace

Popis produktu

BlitzWolf BW-V3 Mini LED projektor / projektor, Wi-Fi + Bluetooth (černý) Proměňte jakékoli místo v kino s kompaktním projektorem BlitzWolf BW-V3 Mini. Zařízení vám umožní...

Parametry produktu

Nativní rozlišení
1280 x 720

Parametry produktu

Nativní rozlišení
1280 x 720

Popis produktu

BlitzWolf BW-V3 Mini LED projektor / projektor, Wi-Fi + Bluetooth (černý)

Proměňte jakékoli místo v kino s kompaktním projektorem BlitzWolf BW-V3 Mini. Zařízení vám umožní vychutnat si obraz s maximální úhlopříčkou 200" v rozlišení 1080p a jasem až 250 ANSI lm. Životnost LED lampy je až 40 000 hodin. Projektor podporuje technologie Bluetooth 5.0 a Wi-Fi 2.4G/5G, které vám nabízejí řadu možností.

Kompaktní design

Díky kompaktním rozměrům a nízké hmotnosti lze projektor snadno přenášet a používat na různých místech. To je ideální pro ty, kteří oceňují mobilitu - uložte zařízení do tašky nebo batohu a vezměte si jej s sebou na prezentace, setkání s přáteli, dovolenou nebo kempování. Nyní můžete vy i vaši blízcí pořádat filmové projekce, kdykoli se vám zachce!

Pro vaše pohodlí

Trávte kvalitní čas se svými blízkými a kochejte se obrazem s úhlopříčkou od 40" do 200", díky kterému se budete cítit jako v kině a zároveň si budete užívat soukromí svého domova. Projektor lze flexibilně umístit na stativ, stojan nebo stůl, což vám umožní přizpůsobit jej prostoru, ve kterém se nacházíte - projekční vzdálenost je od 1,5 do 3 metrů. Zařízení je vybaveno LED lampou, která má životnost až 40 000 hodin.

Nejvyšší úroveň pohlcení

Díky rozlišení 1080p a úrovni jasu 250 ANSI lumenů zažijete vynikající reprodukci barev a bohaté detaily, takže budete mít pocit, že jste přímo v centru dění na plátně. Nyní můžete zapomenout na své okolí a zcela se ponořit do světa svých oblíbených filmů a seriálů! Provoz projektoru BlitzWolf BW-V3 Mini je navíc neuvěřitelně tichý (44 dB), takže se můžete plně soustředit na sledovaný obsah.

Více možností připojení

Díky tomu, že projektor BW-V3 Mini podporuje připojení Bluetooth 5.0 a Wi-Fi 2.4G/5G, si můžete užívat rychlé, stabilní a spolehlivé připojení. Projektor navíc vyniká širokou kompatibilitou a je vybaven řadou portů, včetně USB, HDMI a vstupu pro sluchátka. Můžete tak úspěšně připojit notebook, DVD, konzoli, USB disk a další zařízení!

Dálkové ovládání je součástí balení

Užijte si pohodlné ovládání projektoru. Souprava je dodávána s praktickým dálkovým ovladačem, který vám umožní řídit provoz zařízení, aniž byste museli vstát z pohovky. Přesvědčte se, jak je to pohodlné!

Součástí balení je: - ovladač pro sledování videa, který je součástí balení:

Projektor / projektor

Dálkové ovládání

Adaptér

Uživatelská příručka

Výrobce

Blitzwolf

Model

BW-V3 Mini

Nativní rozlišení 1280 x 720p

Maximální rozlišení 1080p

Poměr stran 4:3 / 16:9

Promítací plocha od 50" do 200"

Projekční vzdálenost od 1,5 do 3 m

Promítací poměr 1.25:1

Typ objektivu

F80

Jas 250 ANSI lumenů

Teplota barev 6800K

Typ lampy

LED

Životnost lampy 40 000 hodin

Provozní hluk 44 dB

Rozhraní

AV / sluchátka / HDMI / USB / standardní vstup napájení / DC

Dosah dálkového ovládání 7m/45°

Wi-Fi 2.4G A 5G

Verze Bluetooth 5.0

Podporované formáty videa

MPEG1/MPEG2/MPEG4/H.263/H.264/AVS/VC1/MJPEG/RV 30/RV40/HEVC

Podporované formáty zvuku

MPEG1/MPEG2/LPCM/MP3/WMA2/AAC/WAV

Podporované formáty fotografií

JPEG/PNG/BMP

Spotřeba energie 50 W

Napětí

DC 18V-22V

Rozměry 165 x 128 x 66 mm

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.