DOOGEE Smart Cube P1

Produkt nemá žádné parametry.

• , zakoupeno v CZC.cz

• -ta věc je vážně malá, rubíkova kostka, vleze všude
    • -kvalita obrazu na tak malou věc dobrá
    • -je to android a lze stahovat přes wifi z google storu appky (nejdříve kvůli nějaké chybě nešlo stahovat nic, musí se jen promazat data v aplikaci google, a pak stahovat lze - viz internetové fóra..)
    • -přes dongle zapojení klávesnice a myši
    • -film si můžete pustit lehce na strop, ležet a čumět
    • -z větší vzdálenosti obraz celkem v poho (zkoušel jsem venku na zeď)
    • -interní paměť
    • -NEJVĚTŠÍ MÍNUS - nepřišel jsem na to, jak zapojit externí reprák - není díra na jacka, v kostce je zabudovaná bednička a veškerý zvuk jde přes ní (na přehrání filmu doma v pohodě). Ani nijak softwarově jsem to nevyřešil - sice jde zmirrorovat smartfon, ale do kostky se nepřenáší jen obraz, ale i zvuk a to já nechci
    • -nefungovalo mi zmirrování přes laptop (to ale nepotřebuju)
    • -v interním přehravacím programu není česká diakritika na titulky (vyřešno ovšem stáhnutím VLC)
    • -

Myslím, že jestli výrobce udělá druhou verzi, tak už bude dokonalá. Je tam spoustu pitomostí a porodních bolestí, a proto mi ovládání/různero propojení příjde těžkopádné. Chce si s tím pohrát a tu věc pochopit a najít si ideální využití (já osobně nahraju film na flashku, zapojím a ovládám přes aplikaci výrobce - ta se stáhne pomocí promítaného QR kódu nebo českého návodu v krabičce).
    Těším se na léto, budu ho brát ven. Jde to nabíjet i powerbankou, tak můžete někde sjet třeba i dva filmy (ale musí tam být ticho - jak píšu v mínusech, neumím zatím najít způsob, jak propojit s externím reprákem.
    Bluetooth jsem nezkoušel.
    Hluk moc nevydává, na domácí promítání to neva.
    Závěrem: je to vychytávka, novinka, nic podobného není a každý, kdo to u vás uvidí, si to bude chtít pořídit taky.
    JESTLI ZJISTÍTE, JAK PROPOJIT ZVUK, NAPIŠTE ZDE PROSÍM

Produkt nemá žádné parametry.

Doogee Smart Cube P1 je barevně pestrý přenosný kompaktní projektor ve tvaru kostky s čtyřjádrovým procesorem Amlogic, 1 GB RAM pamětí, DDR3 a 8 GB úložištěm, dále je vybaven operačním systémem Android verze 4.4.2., Osram Led lampou - svítivost 70 lumenů v kontrastu 800:1 a 1,2W stereo reproduktory. Propojit lze se stolním počítačem, notebookem, tabletem či chytrým telefonem. Rozměry 62 x 62 x 62 mm, váha 290 g.

1zákazník doporučuje produkt
  • Naše videorecenze: https://youtu.be/cwUiUgw5c-o

Zobrazit video recenzi

• , zakoupeno v CZC.cz

• -ta věc je vážně malá, rubíkova kostka, vleze všude
    • -kvalita obrazu na tak malou věc dobrá
    • -přes dongle zapojení klávesnice a myši
    • -film si můžete pustit lehce na strop, ležet a čumět
    • -z větší vzdálenosti obraz celkem v poho (zkoušel jsem venku na zeď)
    • -interní paměť
    • -nefungovalo mi zmirrování přes laptop (to ale nepotřebuju)
    • -

Bluetooth jsem nezkoušel.
    Hluk moc nevydává, na domácí promítání to neva.
    JESTLI ZJISTÍTE, JAK PROPOJIT ZVUK, NAPIŠTE ZDE PROSÍM