Sony VPL-XW7000ES

Jasná, pohlcující zábava z nativního laserového projektoru 4K Dopřejte si skutečný zážitek ve 4K HDR Projektor VPL-XW7000ES s mimořádným jasem přináší do vaší domácnosti...
319 990 Kč
Doprava zdarma, Do 3 dnů
Doporučená nabídka VIDEOPROJEKTORY.cz

Top nabídka

Do obchodu
Seřadit:

Popis produktu

Jasná, pohlcující zábava z nativního laserového projektoru 4K Dopřejte si skutečný zážitek ve 4K HDR Projektor VPL-XW7000ES s mimořádným jasem přináší do vaší domácnosti...

Parametry produktu

Výrobce
Nativní rozlišení
3840 x 2160
Technologie projekce
LCD
Svítivost
3200 ANSI
Životnost lampy v ECO provozu
20000 h hodin

Parametry produktu

Výrobce
Nativní rozlišení
3840 x 2160
Technologie projekce
LCD
Svítivost
3200 ANSI
Životnost lampy v ECO provozu
20000 h hodin

Popis produktu

Jasná, pohlcující zábava z nativního laserového projektoru 4K

Dopřejte si skutečný zážitek ve 4K HDR

Projektor VPL-XW7000ES s mimořádným jasem přináší do vaší domácnosti autentický zážitek z velké obrazovky. Vychutnejte si ostrý obraz plný realistických barev, a to i v dobře osvětlených prostorách, jako je multimediální místnost nebo obývací pokoj.

Nové inovativní technologie přinášejí pohlcující zážitek ze sledování s extrémní čistotou, rozšířeným dynamickým rozsahem pro HDR a rozšířeným objemem barev.

Až 3 200 lumenů oslnivého jasu

Ponořte se do děje s jasnější a odvážnější zábavou. VPL-XW7000ES je o 60 % jasnější než VPL-VW915ES a je vybaven naším nově vyvinutým panelem Native 4K SXRD™ (Silicon X-tal Reflective Display) a optikou s širokým dynamickým rozsahem. Poskytuje 200 nitů na 150palcové obrazovce - přináší skutečně pohlcující zážitek.

Zcela nový nativní panel 4K SXRD

Ponořte se do neuvěřitelně realistického obrazu s nativním rozlišením 4K, které nabízí 8,3 milionu pixelů (3 840 x 2 160). Díky zcela novému 0,61palcovému panelu SXRD si vychutnáte vysoký jas, nečernobílou černou, živé barvy, bohaté tóny a textury a navíc i čistý filmový pohyb a plynulost obrazu.

Vlajková loď X1 Ultimate pro projektor

X1 Ultimate pro projektor optimalizuje naše uznávané zpracování videa BRAVIA TV pro projekci. Neuvěřitelný výkon tohoto video enginu umožňuje pokročilé zpracování s vylepšením každého objektu na obrazovce v reálném čase. Výsledkem je obraz s vysokým dynamickým rozsahem, strukturou, barvami, kontrastem a realističností, který dosud nebyl pro domácí kino k dispozici.

Trvalý jas laserového zdroje světla

Nikdy se nebudete muset starat o výměnu lampy v projektoru domácího kina - není nutná žádná výměna lampy a prakticky žádná údržba. Projektor VPL-XW7000ES využívá mimořádně čistý a spolehlivý laserový zdroj světla, který vám umožní vychutnat si dokonale čistý obraz v rozlišení 4K s optimálním jasem po dobu až 20 000 hodin bez přerušení.

Zcela nový objektiv ACF (Advanced Crisp-Focused)

Zažijte dokonalou čistotu obrazu na celé obrazovce díky našemu pokročilému objektivu s ostrým ostřením. Přední asférická čočka o průměru 70 mm rozšiřuje oblast zaostření a zajišťuje jasný obraz od rohu k rohu. Systém plovoucího zaostřování využívá dvě pohyblivé skupiny čoček a sklo s mimořádně nízkým rozptylem pro obraz bez zkreslení s přesnou reprodukcí barev.

Live Color Enhancer

S nově vyvinutým funkcí Live Color Enhancer si užijete realistické odstíny pleti a živý obraz při veškeré zábavě. Funkce Live Color Enhancer selektivně rozšiřuje barevnou škálu a zajišťuje živý obraz HDR bez nepřirozeného přesycení. Ať už se díváte za denního světla nebo v tmavé místnosti, můžete se spolehnout na živé a věrné barvy.

Věrné barvy s technologií TRILUMINOS PRO™

S TRILUMINOS PRO uvidíte více než miliardu barev, které ožívají. Náš jedinečný algoritmus TRILUMINOS PRO dokáže rozpoznat barvy podle sytosti, odstínu a jasu a reprodukovat tak přirozené odstíny do nejmenších detailů. Vychutnáte si barvy, které jsou blíže těm, které vidíte ve skutečném světě.

Široký objem barev

Vychutnejte si velkolepý jas a ohromující realismus díky nové optice s širokým dynamickým rozsahem, která dosahuje širokého barevného rozsahu 95 % DCI-P3 a vysokého jasu 3 200 lumenů.

Zcela nová optika s širokým dynamickým rozsahem

Naše nová optika s širokým dynamickým rozsahem přispívá ke kompaktní konstrukci s lepší kontrolou světla tím, že maximalizuje potenciál laserového zdroje světla. Výsledný vyšší objem barev znamená přirozeně barevný obraz i při vysokých úrovních jasu a ohromující, pohlcující kontrast.

Paměť polohy obrázku ukládá vaše nastavení

Nastavení zaostření, zoomu a posunu objektivu až pro pět formátů obrazovky lze uložit pro snadné vyvolání. Paměti polohy obrazu si tato nastavení pamatují, takže můžete rychle sledovat filmy v ideálním formátu. Shodujte se s poměry stran obrazu, včetně 16:9 a Cinemascope, a ukládejte tato nastavení do projektoru.

Neuvěřitelně kompaktní laserový projektor s nativním rozlišením 4K

Projektor VPL-XW7000ES jsme navrhli tak, aby byl ještě menší a lehčí než jeho předchůdci, a to díky zcela novému panelu SXRD s nativním rozlišením 4K a kompaktní optice s širokým dynamickým rozsahem. Tento laserový projektor je přibližně o 20 % objemově menší a o 30 % lehčí než VPL-VW915ES - s novým moderním vnějším vzhledem navrženým tak, aby zapadl do každé místnosti. 4K Motionflow™

Výkonný videoprocesor v monitoru VPL-XW7000ES nabízí technologii Motionflow pro plynulý a čistý pohyb i při sledování obsahu v rozlišení 4K. Motionflow je ideální pro rychle se pohybující sportovní obsah, protože přidává snímky pro snížení rozmazání při zachování jasu. Filmoví puristé mohou zvolit režim True Theatre, který zachovává původních 24 snímků za sekundu.

Snížení vstupního zpoždění

Vychutnejte si nejnovější hry na velké obrazovce bez zpoždění. Všechny naše projektory 4K jsou vybaveny funkcí redukce vstupního zpoždění, která umožňuje, aby se vstupy hráče odrážely na obrazovce bez zpoždění. Projektor VPL-XW7000ES podporuje vstup 4K 60 Hz se vstupní prodlevou pod 21 ms a vstup 2K 120 Hz se vstupní prodlevou pod 13 ms.

Kompatibilita s anamorfními objektivy pro signály 4K(V-roztažení pro 4K)

Široká kompatibilita s objektivy znamená, že můžete snadno používat starší anamorfní objektivy, a to i s obsahem 4K. Sledujte obsah ve svých oblíbených formátech s obrazem v plné velikosti díky funkci V-stretch.

Zážitek z domácího kina je větší a lepší než kdykoli předtím

Projektory Sony 4K jsou kompatibilní s obsahem IMAX Enhanced, takže jsou připraveny poskytovat větší a úchvatnější obraz IMAX, který máte rádi v kompatibilním obsahu. Využijte výhod velikosti promítacího plátna s filmy, které jsou díky technologii IMAX Enhanced ještě více pohlcující.

Chytrý doplněk vaší chytré domácnosti

Integrujte projektor 4K do systémů domácí automatizace a vzdáleného monitorování. VPL-XW7000ES podporuje systémy Control4, Crestron, Savant a AMX, stejně jako OvrC a Domotz - můžete si tak užívat chytřejší a pohodlnější zábavu.

Navrženo s ohledem na životní prostředí

Tento projektor 4K je plný chytrých nápadů - nejen pro vaši domácí zábavu, ale také pro udržitelnou budoucnost. Abychom snížili naši stopu, vytvořili jsme konstrukci bez rtuti s laserovým zdrojem světla. Oproti modelu VPL-VW915ES jsme také snížili množství primárních plastů použitých v hlavním těle o více než 30 % a obalových materiálů o více než 15 %.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Do 3 dnů • Více variantDárekZdarma272 recenzíDalší informace
Do 2 týdnů • Více variantZdarma99 % • 2 177 recenzíDalší informace

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.