Nejnovější recenze ze sekce Projektory

Ověřený zákazník T.S.BOHEMIA a.s. Ověřený zákazník

Přidáno: 21. srpna 2018

Zakoupeno v T.S.BOHEMIA a.s.

• Největší výhodou je cena. Zřízení této kvality jsou několikanásobně dražší.
  • Jednoduché ovládání.
  • Slušný zvuk, ale jde připojit i externí repro.
  • Instalovaný webový prohlížeč i youtube.
  • Čeština by mohla být lépe zpracovaná, některé výrazy v menu nejsou přeloženy, což sice není na závadu, ale nepůsobí to profesionálně.
  • Nelze ručně zvětšit obraz.

Projektor mám doma teprve něco přes týden, ale už jsem vyzkoušel snad všechny funkce. Se vším jsem spokojený, zařízení šlape skoro jako telefon. Zvuk z integrovaného reproduktoru není příliš kvalitní, ale na klasické pouštění filmu to stačí, je dost hlasitý. Pro lepší zvuk je dobré připojit reproduktor. Projektor se automaticky připojuje k nastavené wifi.
Jediné co mne trochu nemile překvapilo bylo ostření. Ze starého projektoru jsem byl zvyklý zvětšit obraz a druhým kolečkem doostřit. To je zde stejné, ale pokud doostřím, tak se obraz vrátí do původní velikosti. Takže velikost obrazu lze měnit jen vzdáleností od plátna.
Obraz je vidět velmi dobře. Jen pokud je opravdu světlo, tak vidět není, ale to se dá od projektoru čekat. Okna zatahuji jen když do nich svítí.
Chlazení projektoru poměrně hlučí, ale nijak to neomezuje.

Ověřený zákazník Diagnosticketesty Ověřený zákazník

Přidáno: 21. srpna 2018

Zakoupeno v Diagnosticketesty

• Poměr cena/výkon
  • Rozměr
  • Wifi a vlastní operační systém
  • Těžko se doostřuje
  • Rozhodně nedosahuje uvedeného rozlišení
  • Po hodině používání se vypnul a nelze zapnout. Řešeno reklamací. Zatím bez odezvy.

Vhodné k promítání fotek nebo prezentací v malé temné místnosti. Nepočítejte se zaostřením. Obraz je za denního světla špatně viditelný.

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 17. srpna 2018

• Wifi
  • Android
  • Malé rozměry,tichý
  • Kontrast
  • Jas

Nečekejte zázrak,ale za ty peníze fakt super.Do pergoly úplně stačí.Nejlepší je ho umístit doprostřed plátna,jak ho dáte nad a zakloníte tak začne rozmazávat okraje.Je tam možnost instalovat hodně programů.A s bezd.myškou je navigace v projektoru hračka.Za mě doporučuji

Anonym Anonym

Přidáno: 15. srpna 2018

• Multimediálny projektor s androidom
  • Skreslené farby - mal som pocit ako keby som pozeral obraz v 256 farbách
  • IR senzor nepochopiteľne na zadnej strane
  • Usporiadanie tlačítiek šípiek na projektore - Nešikovné ovládanie.

Slabší jas - Ale dostačujúci

LG PF1000U

LG PF1000U

Ověřený zákazník Pekro Ověřený zákazník

Přidáno: 11. srpna 2018

Zakoupeno v Pekro

Jsem spokojen dokoupil jsem platno optoma ,uhlopříčka 230 cm. Tv tuner super používám projektor místo televize po čtrnácti dnech hodnotím velmi dobře ,doporučuji.

Ověřený zákazník CZC.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 2. srpna 2018

Zakoupeno v CZC.cz

• Splňuje naprosto bez výhrady všechna očekávání!

Epson EH-TW6700

• Větší projektor

Ověřený zákazník Pekro Ověřený zákazník

Přidáno: 21. července 2018

Zakoupeno v Pekro

• Velmi tichy pri Eco modu!
  • Audio soustava v projektoru je celkem slaba na projekci filmu

speedyxxx speedyxxx

Přidáno: 14. července 2018

• Příznivá cena
  • LED lampa s dlouhou životností
  • Android
  • Wi-fi
  • Opravdu nízká svítivost
  • Bez dobrého zatemnění nepoužitelný
  • Nejde zaostřit

Pro projektor v podstatě hraje jen cena a LED lampa s vysokou životností. Svítivost 1200 Lumenů je slušená jen za úplné tmy. I tak nje ale kontrast obrazu velice mizerný. S tím se ale dá počítat podle uváděných parametrů. S čím se ale počítat nedá je nemožnost dokonalého zaostření. Projektor má sice redukci lichoběžníkového zkreslení, ovšem ta je prakticky nepoužitelná. Díky špatně konstruované optice totiž projektor neumí zaostřit celý obraz, pokud není umístěn přesně ve výšce středu pátna. Pokud promítáte od spodní, nebo horní hrany plátna, bude vždy horní nebo spodní část obrazu rozostřená. Ovšem i když projektor umístíne doprostřed plátna, nelze jej zaostřit. Buď je ostřý střed obrazu a máznuté okreje, nebo naopak. Jedinou možností je proto zaostřit tak, aby byl obraz rozmáznutý přiměřeně po celé ploše. Díky tomu ovšem nelze použít na prezentace, protože text je špatně čitelný. U videa to asi překousnete, pro noční promítání s přáteli na zahradě je dostačující. Překvapil mne zvuk. Od malých reproduktorů jsem neočekával, že by byly použitelné. Chybí sice basy, ovšem je dostatečně hlasitý a srozumitelný. V nouzi více než postačí, lepší je ale připojit nějakou zvukovou soustavu s reproduktory. Wi-fi mi přijde slabá. I tam, kde bez problému chytám wi-fi na tabletu nebo telefonu a přehrávám video, u projektoru signál ztrácím. OIperační systém Android je bohužel jen 4.4.4, což znamená, že mnoho aplikací nelze instalovat, protože starý systém nepodporují. Kodi je možné v nejvyšší verzi 16 Jarvis, na verzi 17 Krypton můžete zapomenout, nebo musíte nainstalovat hacknutou a upravenou verzi 17 MyGica Media Center. Z USB přehraje prakticky cokoli, s čím si poradí nainstalované přehrávače. Dvojice USB portů postačí, do jednoho připojíte disk, do druhého klávesnici s myší a pak jde použít i k procházení internetu. Vyžaduje to však pokročilejší nastavení pro podporu češtiny. Po prvním spuštění mi nefungovalo stahování aplikací z Google Play, po aktualizaci však vše chodí bez problému. Do vstupu HDMI lze připojit například Set-top BOX, nebo počítač, obraz mi přijde překvapivě lepší, než když přehráváte video přímo ze systému. Ventilátor je celkem hlučný a projektor dost hřeje. Pravděpodobně je použite levná LED, která svítí na hranici možností a musí být hodně chlazena. V minulosti jsem měl LED projektor od Acer, který měl o 800 Lumenů vyšší svítivost, byl 3x menší a hřál o poznání méně.
Projektor mohu doporučit všem, co se chtějí levně pobavit, určitě s ním zažijé hodně zábavy. Dá se vzít například na dovolenou, pokud jste závlislí na večerním sledováním filmů. Na stavbu domácího kina ale vhodný není, tam je potřeba větší svítivost a kvalitnější ostření.

Player Player

Přidáno: 10. července 2018

• Dostatečná svítivost
  • Full HD
  • Vyrovnávání úhlů

V poměru cena/výkon patří mezi nejlepší volbu. Venkovní projekce alá letní kino je perfektní. Velmi dobré srovnání vertikálních a horizontálních liníí.

Ověřený zákazník amio.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 20. května 2018

Zakoupeno v amio.cz

Cena odpovídá kvalitě,naprostá spokojenost

Ověřený zákazník MALL.CZ Ověřený zákazník

Přidáno: 20. května 2018

Zakoupeno v MALL.CZ

Největší výhodou je cena. Jinak žádný zázrak. Malá svítivost, hrubé nastavení a ostření. Jinak na občasné sportovní přenosy, pokud se tedy hraje v noci, nebo jako kulisa k muzice postačí. Kdo chce víc, musí několikanásobně připlatit.

Ověřený zákazník ONLINESHOP.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 13. května 2018

Zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• Slabší viditelnost ve dne

Reakce obchodu ONLINESHOP.cz

děkujeme za Vaši recenzi a přejeme hezký zbytek dne.
ONLINESHOP.cz

Acer K650i

Acer K650i

Ověřený zákazník SOFTCOM.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 6. května 2018

Zakoupeno v SOFTCOM.cz

Lepší cena o proti ostatním obchodům. Vše v pořádku.

Ověřený zákazník amio.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 5. května 2018

Zakoupeno v amio.cz

• V noci relativně dobrý obraz.
  • Nastavení obrazu
  • Připojení přes iPhone - HDMI
  • Ve světle nízká kvalita (i když jsou zataženy žaluzie)

Za cenu 2100 dobrá služba. Kupovali jsme hlavně pro to, že lze propojit přes kabel s iPhone. Zvuk jsme vyřešili připojením kabelů do hifi věže - zvuk dobrý, obraz dobrý (prostě domácí kino).

Marek Michal Marek Michal

Přidáno: 19. dubna 2018

• Cena,
  • Malý,
  • Vysoká výtopnost (není potřeba radiator)
  • Velmi vysoká hlučnost,
  • Velmi nekvalitní obraz (na obraz větší než metr a půl se nedá koukat),
  • Barvy projektoru jsou strašné (Tělo->červena, Zelená->modrá)
  • Špatné ostření.. (Ať dělám cokoli obraz je rozmazaný. Jediná možnost je nechat projektor levitovat kolmo ke zdi)

Za tu cenu bych si koupil raději něco jiného než projektor..

Ověřený zákazník ALFA.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 10. dubna 2018

Zakoupeno v ALFA.cz

• Za ty peníze parádní obraz
  • Tichý
  • Velmi kvalitni 3D (s brýlemi ZF2300)
  • Krátký napájecí kabel

Je to můj první projektor, doposud jsem měl jen plasmy Panasonic. Oproti plasmě chybí ta dokonalá černá, ale v této cenové kategorii nemůže člověk čekat zázraky. Obraz je ale velmi kvalitní, ve spojení s 92" plátnem je to jako v kině. Velké překvapení pro mě byla kvalita 3D, doporučuji připlatit za kvalitní brýle.

Ověřený zákazník T.S.BOHEMIA a.s. Ověřený zákazník

Přidáno: 1. dubna 2018

Zakoupeno v T.S.BOHEMIA a.s.

• Velký a kvalitní obraz za rozumnou cenu.
  • Tichý provoz ECO režim
  • Výrobek jsem vybral podle recenzí uživatelů
  • Poměr cena /kvalita
  • Ideální pro sledování sport/film
  • Nutné dokoupit komponenty pro 3D

Celkový dojem je úžasný a případné nedostatky ukáže až další používání.
Zatím si to užíváme, celá rodina a nemáme co vytknout.

Epson EB-2247U

Epson EB-2247U

Ověřený zákazník LAN-SHOP.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 18. března 2018

Zakoupeno v LAN-SHOP.cz

• Mnoho funkcí, výborný obraz
  • Možno instalovat excentricky, má výbornou korekci obrazu vlevo-vpravo.
  • dosti hlučný ventilátor, který stále fouká
  • má pouze 3 otvory pro uchycení držáku pro montáž na strop. Rozmístění montážních otvorů je podivné a nepasovalo na konzolu.

Anonym Anonym

Přidáno: 11. března 2018

(naposledy upraveno 12. března 2018)

• vzhled
  • wifi
  • bílá barva
  • svítivost
  • USB
  • Přidělání na strop
  • wifi a USB která nepřehrává video
  • hlučný

Vcelku dobrý projektor za dobré peníze. Od wifi jsem čekal víc, třeba že přehraje video z mobilu, nebo PC jelikož mám všechno na ext. HDD a NTB. To stejné by se hodilo i u USB. Přes wifi jde z mobilu přes aplikaci Epson Iprojection koukat pouze na fotky, dokumenty a trochu krkolomně i na web a foťák. MHL jsem zatím nezkoušel, tak snad tato funkce k něčemu bude. USB je snad jen na dokumenty, AVI soubor nepřehraje a ani žádný lepší formát videa, takže spíše k ničemu. Projektor mi přijde hlučný oproti tomu co jsem měl předtím, to snad zpraví přidání hlasitosti na A/V recieveru. Zvuk z reproduktoru vcelku postačuje, ale je to spíš jen nouzové řešení a já jej ani nevyužívám. Svítivost přes den docela dobrá když jsou žaluzie dole jde se dívat. Večer už je to však lepší. Na běžné sledování TV a filmů si myslím postačuje. Uvidíme jak to bude s životností a blednutím barev, naštěstí lampa není tak drahá...

Zobrazuji 441 - 460 ze 500 recenzí 1...21 22 [ 23 ] 24 25