Nejnovější recenze ze sekce Projektory

Přidáno: 17. ledna 2019

Zakoupeno v MALL.CZ

za tu cenu uplne hruza ani vga pripojeni nic to nema .hroznej polskej srot

Epson EH-TW6700

Epson EH-TW6700

Ověřený zákazník Electro World Ověřený zákazník

Přidáno: 5. ledna 2019

Zakoupeno v Electro World

• nastaveni Keystone ve vsech smerech a lens shift
  • zoom
  • velikost
  • zbytecne velky ovladac

Diky vybornym korekcnim funkcim lze bez problemu umistit i vyrazne mimo osu platna, to umi myslim jen Epson

Panasonic PT-AT6000E

Viewsonic M1

Ověřený zákazník BScom s.r.o. Ověřený zákazník

Přidáno: 31. prosince 2018

Zakoupeno v BScom s.r.o.

• dobrý zvuk, celková spokojnosť

Ověřený zákazník T.S.BOHEMIA a.s. Ověřený zákazník

Přidáno: 10. prosince 2018

Zakoupeno v T.S.BOHEMIA a.s.

• Obraz je vidět ve dne.
  • Dobrý poměr cena - výkon.
  • Uchycení pro držák není v těžišti projektoru.

Goclever Cineo Focus 2

Goclever Cineo Focus 2

Přidáno: 26. listopadu 2018

• Nefunkční resp, rozsypaný obraz - nikdo nikdy ho zřejmě po výrobě nezkusí zapnout a podívat se co zobrazuje.

Ověřený zákazník T.S.BOHEMIA a.s. Registrovaný uživatel

Přidáno: 25. listopadu 2018

Zakoupeno v T.S.BOHEMIA a.s.

• Perfektní obraz
  • V ECO režimu velmi tichý
  • Hodně omezený "duhový efekt" , aspoň pro mé oči.
  • Pohon "barevného kolečka" nepříjemně píská, slyšet jde hlavně pokud nemáte projektor u stropu ale třeba na stolku vedle Vás.
  • Homogenita podsvitu není žádný zázrak, v této cenovce ale zřejmě normální. Můžu porovnat jen s 5let starým HD projektorem, kde tento problém ale nevidím.
  • Nevím co mi uniká, ale přeložit v menu režim "games" jako "zvěř" , 3D jako "tři rozměry".. Kvalitě projekce to rozhodně neubere, ale moc důvěry v tuto značku mě to tedy nepřidá.
  • Funkce dynamická černá za mě nepoužitelná, občas se mě skokově měnil jas u některých světlých scén ve filmu, působí to dost rušivě.

V této ceně i přes drobné nedostatky se dle mého jedná o výborný projektor, který určitě splní to co od něj očekáváte.
Jediné co mě vadí je nehomogenita podsvitu, na plátně jde vidět uprostřed jakoby svit lampy (do kulata světlejší střed, tmavší rohy).. Vidět to jde prakticky jen při celé černé obrazovce. Při sledování videa si toho nejde všimnout.

Přidáno: 22. listopadu 2018

• obraz (za ty penize)
  • Android
  • zvuk

Za tu cenu fajn projektor pro nenarocneho uzivatele, ktery proste chce co nejvetsi koukatelny obraz, chce prehravat vlastni videa z disku i ta napr. z youtube, ale nema moc penez. Podrobnejsi zkusenosti jsem sepsal zde - https://uniflycross.blogspot.com...

Epson EB-U42

Epson EB-U42

Přidáno: 21. listopadu 2018

Zakoupeno v MALL.CZ

Dobrá volba pro standardní interaktivní tabule. Ostrý obraz a dobrý jas i při malém zatemnění.

LG PH550G

LG PH550G

Ověřený zákazník APOLLOs.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 11. listopadu 2018

Zakoupeno v APOLLOs.cz

• Nevím jaké 3d brýle k produktu přikoupit a kde

Přidáno: 28. října 2018

Zakoupeno v MALL.CZ

V cenové relaci velmi dobrý. Slabší při dobrých světelných podmínkách.

Acer H6810

Acer H6810

Přidáno: 25. října 2018

• Krásný obraz a syté barvy. Krásně podsvícený ovladač a jednoduché ovládání. Tichý chod. Menu je v češtině a je přehledné. I při eco modu krásný obraz a hodně světlý obraz.
  • Nejdou jako snad u každého projektoru ACER zprovoznit 3brýle. Poměrně malá maximální velikost obrazu. Zatím se nám nepodařilo zprovoznit HDR. projektor je poměrně velký a těžký.

Po týdnu používání musím konstatovat, že za ty peníze(27.000,-Kč) je to luxusní zboží. Oproti předchozímu projektoru Acer P1500 https://projektory.heureka.cz... je svítivost projektoru i za denního světla úplně někde jinde. Také barevné podání je oproti P1500 luxusní. Obraz je porovnatelný s kvalitou obrazu s LCD TV ve stejné cenové kategorii. Oproti P1500 je však v reálu maximální velikost obrazu o cca 25 palců menší což je škoda.

BenQ MW550

BenQ MS630ST

BenQ MS630ST

Přidáno: 9. října 2018

• Velmi pěkný obraz.
  • Ze vzdálenosti menší než přibližně 6 metrů je obraz kostičkový.

UNIC UC40

UNIC UC40

Přidáno: 28. září 2018

• Dostupnost
  • Možnost velikosti promítaného obrazu
  • Hlučnější ventilátor
  • Né příliš svižné reakce na povely dálkového ovládání

Jedná se o levný domácí projektor který má trochu hlučnější ventilátor.Možná jen můj kus ale musel jsem ho vyměnit za jiný ventilátor aby nerušil.Při promítání je potřeba minimálně větší šero , ideálně ale zatemněná místnost.Pro domácí použití dětem a nebo pro přehrání filmu postačuje a rozhodně zvýší filmový zážitek .Není to žádný zázrak , ale funguje a má oproti klasickým projektorům naprosto zanedbatelnou spotřebu díky LED technologii lampy. Ještě bych zmínil zvuk který je spíše doplňkový , pro normální použití doporučuji alespoň nějaké aktivní repro pro počítač. Cena 2400,- není malá , ale ani nijak nadnesená.Můj verdikt je , že za cenu cca 2500,- kč uplatnění najde v nejedné domácnosti pro občasné použití.

Epson EH-TW5650

Epson EH-TW5650

Ověřený zákazník Whaat.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 20. září 2018

Zakoupeno v Whaat.cz

Velmi dobrý projektor, akorát po mojí objednávce jste ho zdražili.

Epson EB-U05

• Projekce obrazu z mobilu
  • wifi, android
  • jen 800x480 px
  • barvy nejsou věrohodné
  • kontrast, občas ve filmech - bílá je příliš bílá a tmavá moc tmavá
  • nedá se na něm nastavovat kontrast a jas

Za tu cenu je to slušný projektor, na filmy se v noci koukat dá i při tomhle rozlišení. Přes den bez šance. Rozhodně to není šmejd, za tu cenu mi to přijde celkem slušná podívaná, pokud od toho nečekáte zázraky. Jas, kontrast a barvy se na něm nastavovat nedá, ale pokud ho máte napojený na PC, tak tohle doladíte na něm, ale s televizí se to nedá srovnat. Je to můj první projektor. Mám s ním obraz s úhlopříčkou cca 2,5m a je to bomba. Projektor musí být přímo proti plátnu, jinak nezaostříte obě protilehlé strany obrazu. Hluk je v pohodě. Hodnocení 100% dávám kvůli poměru cena/výkon.

Epson EH-TW650

Epson EH-TW650

Luke Skwlkr Luke Skwlkr

Přidáno: 28. srpna 2018

• Vyborna cena
  • Skvele podani barev
  • Prijatelna hlucnost v ECO modu, pri stale dost vysoke svitivosti (idealni na Black screen)
  • Moznost nastaveni obrazu
  • Hlucnost v normalnim modu
  • Hlucnost v ECO modu pri zaveseni ze stropu
  • Nepodsviceny ovladac

Velke nadseni se brzi zmenilo ve zdeseni. Nikde v recenzich se totiz neuvadi, ze velmi prijatelna hlucnost v ECO modu je bohuzel ta tam pokud je projektor vzhuru nohama. Jakmile se prepne na front/celing vetrak nabere tak o 50% vice otacek a v tuto chvili jiz projektor rusi i v normalnich scenach. Normalni mod lampy je nepouzitelny i behem dne. Takze pokud by mel byt projektor na policce mohu ho doporucit. Pro mou instalaci je naprosto nevhodny.

Ověřený zákazník Diagnosticketesty Ověřený zákazník

Přidáno: 26. srpna 2018

Zakoupeno v Diagnosticketesty

Nechtěla jsem nic extra, tak za mě spokojenost za tu cenu.

Zobrazuji 421 - 440 ze 500 recenzí 1...20 21 [ 22 ] 23 24...25