Nejnovější recenze ze sekce Projektory

Ověřený zákazník LAN-SHOP.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 25. května 2019

Zakoupeno v LAN-SHOP.cz

• 6400mha battery
  • Crystal clear picture during daytime
  • design and size

nic

Asus E1

Asus E1

Přidáno: 16. května 2019

Zakoupeno v CZC.cz

• Nehodi se na dovolenou je třeba dalši investice na provaz a špatné a nedokonalé menu problem to pochopit.
  • Je malé a skladné.

Optoma W320UST

Optoma W320UST

Přidáno: 13. května 2019

Zakoupeno v CZC.cz

• výborná konektivita z různých zdrojů
  • velká světlost lampy i během slunečného dne
  • intuitivní ovládání
  • větší váha a rozměry

Epson EH-TW5650

Epson EH-TW5650

sunvukung sunvukung

Přidáno: 30. dubna 2019

(naposledy upraveno 30. dubna 2019)

• krásný obraz
  • v ECO modu není skoro slyšet
  • dobrá konektivita
  • poměr cena/výkon
  • omezená velikost projekce

Můj první projektor tak nemůžu srovnávat...
Celkově jsem spokojen, krásný obraz, barvy, kontrast, prostě jako v kině.
Promítám na šedou stěnu ze vzdálenosti 430cm a velikost obrazu je cca 270cm na šířku a 150 na výšku, to je maximum, což mě trošku mrzí.

Při instalaci musíte dbát na přesné umístění (horizontální, vertikální) i když jde obraz vycentrovat v nastavení už to nebude ono a dochází ke zmenšení obrazu.
Mohl mít větší jas, ale já se dívám až za tmy (šera), takže to neřeším.
Kupoval jsem ho na podzim za 18 800 i s plátnem. No když vidím, že po 7 měsících cena neklesá, naopak je o víc jak 2000 dražší tak to byl dobrý kup.

Rozhodně tento projektor doporučuji.

Epson EB-U42

Epson EB-U42

Ověřený zákazník IT Děčín, s.r.o. Ověřený zákazník

Přidáno: 16. dubna 2019

Zakoupeno v IT Děčín, s.r.o.

Produkt mi byl doporučen

Ověřený zákazník ONLINESHOP.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 11. dubna 2019

Zakoupeno v ONLINESHOP.cz

Lákavá byla jen cena,jinak je to krumpl

Reakce obchodu ONLINESHOP.cz

děkujeme za Vaši recenzi produktu,mrzí nás, že výrobek nesplnil Vaše očekávání.
ONLINESHOP.cz

Epson EH-TW650

Epson EH-TW650

Ověřený zákazník T.S.BOHEMIA a.s. Ověřený zákazník

Přidáno: 5. dubna 2019

Zakoupeno v T.S.BOHEMIA a.s.

• Projektor mám teprve týden, zatím nemůžu hodnotit

Ověřený zákazník Digiboss Ověřený zákazník

Přidáno: 25. března 2019

Zakoupeno v Digiboss

Koupil jsem si hračku na kterou jsem náhodně narazil, a podle recenzí na Heuréka jsem se rozhodl si ji vyzkoušet. Jsem spokojen.

Ověřený zákazník MALL.CZ Ověřený zákazník

Přidáno: 21. března 2019

Zakoupeno v MALL.CZ

Slabší výkon, než jsem čekala. I při malém obrazu a vzdálenosti od plátna rozmazaný obraz.

Ověřený zákazník MALL.CZ Ověřený zákazník

Přidáno: 16. března 2019

Zakoupeno v MALL.CZ

• jsem zatím velmi spokojen i cenově

Sony VPL-VW270ES

Sony VPL-VW270ES

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 8. března 2019

• Kvalita obrazu je jedním slovem bezchybná. Barvy syté, přitom přirozené. Jas obrazu je jako na obrovské TV. Samozřejmě musí být dokonalá tma,ale s tím jsem počítal.Naprosto excelentní podání pleťové barvy, tak moc problematické a prakticky neřešitelné pro snad všechny projektory které jsem dosud viděl,tady to působí jako samozřejmost. Prostě skvělé.V porovnání s jinými LCD projektory je krásně vidět náskok této technologie. Při přímém srovnání s projektorem JVC, který má D-ILA technologii má Sony malinko slabší černou, ale opravdu pouze při přímém srovnání, jinak bez problémů. Na co JVC s e-shiftem ale opravdu nestačí je ostrost. Sony je při 3m úhlopříčce a sledovací vzdáleností 3.5m tak neuvěřitelně ostrý, že si člověk říká jak toho vůbec mohli dosáhnout. V historických a sci-fi filmech jsou vidět naprosté detaily kostýmů a rekvizit. Tady 4K technologie, pracuje naplno.Přepočet standardních BD do 4K je bezchybný,a to včetně pohybově náročných scén.Neuvěřitelný výsledek.Při sledování některých povedených filmů, si říkám kam jít dál. Myslím, že na dlouhou dobu nikam. Jsem prostě naprosto spokojen.Projektor jsem zakoupil u firmy VIDEOPROJEKTORY.CZ která sídlí v Mohelnici.Profesionální přístup,ochota ,vstřícnost.To ve stručnosti definuje tuto firmu.,a já jen dodávám - nejde lépe.

Xiaomi Mi Laser Projector 150” White EU

Xiaomi Mi Laser Projector 150” White EU

Ověřený zákazník VNEW Ověřený zákazník

Přidáno: 2. března 2019

Zakoupeno v VNEW

• veľmi krátka projekčná vzdialenosť
  • obraz pekný aj na väčších plochách ako 150"
  • android
  • kvalitny obraz pekná čierna
  • zvuk je neuveritelne mohutný s tak malej vecičky, klasické TV s 2x10W to nevedia

dolná strana projekcie začína v istej výške, nie je možná projekcia od zeme, niekomu to môže vadiť. Netflix, Chrome a podobné ešte nepodporovane veci bolo treba inštalovať dosť zložito..

Nobo QUANTUM 2523T

Nobo QUANTUM 2523T

Ověřený zákazník alemat.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 1. března 2019

Zakoupeno v alemat.cz

Obtíže s pouzdrem produktu- obtíže s umístěním elektr. kabelu do místa určení a následně obtíže s uzavřením daného " obalu" projektoru.

Asus S1

Asus S1

Přidáno: 20. února 2019

Zakoupeno v CZC.cz

• velmi kompaktní, překvapivě výkonný při připojení k síťovému adaptéru, použitelný i na baterie na zobrazení textu (ppt)
  • hlasitost zvuku dobrá
  • zaostření má své limity (odpovídající cenové hladině)
  • kvalita zvuku omezená

víc muziky, než byste za ty prachy čekali

Acer H6517ST

Acer H6517ST

Přidáno: 19. února 2019

• kratka projekcni vzdalenost
  • dostatek vstupu
  • Pozor, nema zoom pro korekci velikosti obrazu, tu lze nastavovat jen vzdalenosti od platna.

Přidáno: 29. ledna 2019

• vsecko super

lepsi nez ta hrozna optoma 27e ktera sla pryc

Přidáno: 28. ledna 2019

• detailni nastaveni obrazu vcetne posunu cocky.nic neblika zadne dlp .odezva supr zpracovani ok

o dos lepsi nez optoma hd27e kde me to dlp trhalo oci

Optoma HD27e

Optoma HD27e

Přidáno: 28. ledna 2019

(naposledy upraveno 28. ledna 2019)

• pekny obraz
  • DLP duhovy efekt dost rusi sledovani filmu.projektor nepouzitelny. vratil jsem ho zpet a 3lcd technologie od epson je uplne jinde.nic neblika a da se na to koukat

vracim zpet . po dvou hodinach vidim DLP vsude .kupte radsi epson lcd

LG PH550G

LG PH550G

Přidáno: 21. ledna 2019

• 3D projekce. Sehnal jsem 3D brýle nabíjecí acer 3d glassed DPL Link 144 Hz.fungují spolehlivě na 3metrové ploše kupuji další kus jako dárek k narozeninám

Přidáno: 19. ledna 2019

Zakoupeno v CZC.cz

• Cena, andoid, wifi, problém přehrávaní souborů mkv vyřešen instalací VLC přehrávače z obchodu google, pěkné barvy i obraz
  • senzor dálkového ovladače na zadní straně projektoru, vyřešeno připojením bezdrátové myši a klávesnice
  • horší viditelnost za denního světla

Celkově jsem spokojený, pro mě dostačující, děti se koukaj na pohádky a jsou v klidu

Zobrazuji 401 - 420 ze 500 recenzí 1...19 20 [ 21 ] 22 23...25