Nejnovější recenze ze sekce Projektory

• Kompatibilní s 4K
  • Životnost lampy
  • Vedle řady jiných funkcí má i funkce Mi TV
  • Nemám co vytknout

Produkt jsem vybral díky zajímavým technickým parametrům, ceně a renomé firmy Xiaomi, která mi vždy byla svými produkty velice sympatická. Projektor výbavou a parametry předčil nejen ostatní značky, na které jsem taktéž nahlížel, ale také moje očekávání. Kvalita a celkové zpracování produktu je na velmi vysoké úrovni. (Veškeré uvedené parametry odpovídají skutečné kvalitě zařízení)

Lukáš Lukáš

Přidáno: 20. ledna 2020

• Super obraz
  • Cerna je cerna
  • Wifi
  • Paradni zvuk, neni treba pridavna repro soustava
  • Android

Doporucuji. Dolni projekce, neni treba ho nikde upevnovat. Zvuk je velmi kvalitni na kompaktni rozmery projektoru. Moznost doinstalovat aplikace Jako YT, Netflix atp. Wifi i ethernet.

Epson EH-TW5650

Epson EH-TW5650

Ověřený zákazník Pekro Ověřený zákazník

Přidáno: 15. ledna 2020

Zakoupeno v Pekro

• Výborný poměr cena vers. kvalita
  • Perfektní obraz, užitečné další funkce
  • Zatím žádné

Přidáno: 9. ledna 2020

• velikost
  • slušný obraz
  • trochu dražší, při venkovním promítání se bojím o poškození

Obraz je tak kvalitní, že není potřeba ani plátno, ze začátku jsem měla půjčené, ale pokud máte rovnou plochu stačí to. Promítám na stěně, nebo na skříni v ložnici. A rozlišení vážně pecka. Připojuji občas i externí reproduktor, ale jen v případě, že je nás víc na promítání, nebo když promítáme venku. Velikostně ideální a hlavně stačí nabít a není potřeba žádných kabelů.

BenQ TH550

BenQ TH550

Přidáno: 8. ledna 2020

• Barvy
  • Ostrost
  • SmartECO
  • Vytopí menší místnost
  • Chybí krytka čočky
  • Chybí brašna (používám původní krabici s polstrováním)
  • Nesedí režimy obrazu s prezentací na stránkách Benq
  • VGA kabel v balení je srandovní
  • Z 3.5mm jacku jde pouze mono
  • Okolo obrazu je tenký černý rámeček

Sice je to můj první projektor, ale jsem s ním naprosto spokojen. Obraz je velký a ostrý, barvy jsou výrázné, prostě paráda. Projektor mám cca 4m od zdi a úhlopříčka je cca 110" (necelé 3m). Promítám na bílou zeď bez plátna a i přesto je obraz krásný.
Na filmy se dá dívat i při světle, ale černá už není černá.
Váhal jsem mezi LCD a DLP technologií kvůli efektu duhy, ale nakonec jsem zvolil DLP (údajně lepší černá, po čase neblednou barvy a nepráší se do útrob). Duhu lze při některých scénách vidět, ale oči ani hlava mě z toho nebolí (ani dalších 5 lidí, kteří se se mnou dívali na film) a dá se to v pohodě přehlížet.
Používám režim SmartECO, který má svítivost lampy přizpůsobovat scénám filmů, takže se o nic nemusím starat a nastavovat.
Co se hluku týče, tak projektor hučí docela potichu a místy i bzučí (asi záleží na scéně), ale vůbec to nevnímám a většinou to přebije zvuk z promítaného filmu.
Odezva obrazu je výborná, zkoušel jsem hrát Witcher 3 a bez problémů (obraz se nerozmazává).
3D jsem nezkoušel, možná někdy v budoucnu.
Podle stránek Benq má mít tyto režimy: Dynamic / Presentation / sRGB / Cinema / (3D) / User 1 / User 2
Ve skutečnosti má (i podle manuálu): Bright / Presentation / sRGB / Infographic / (3D) / User 1 / User 2

Viewsonic PX727-4K

Viewsonic PX727-4K

Přidáno: 5. ledna 2020

• úhlopříčka až 300 in
  • kvalita obrazu
  • rainbow efekt (boužel je u všech dlp, včetně dražších modelů, týká se i dlp/led
  • ventilátor ( relativně tichý, ale slyšet prostě je, stejně jako u všech ostatních projektorů)

v současné době, za tyto peníze, v těchto parametrech, je to za mě dobrá volba. (přečetl, viděl jsem hodně recenzí a nakoukal i projektory cenově skoro dvakrát dražší, 727 je porazil.

Ověřený zákazník MALL.CZ Ověřený zákazník

Přidáno: 31. prosince 2019

Zakoupeno v MALL.CZ

• jednoduchá obsluha, poskytuje očekávané,
  • doladění kontrastu, jasu jednoduše a rychle
  • hlučnější ventilátor
  • spíš do větší místnosti a dál od pozorovatelů

Ve své cenové kategorii dobrý výběr, dobrá volba podle určení využití - co slibuje, to poskytuje.

Ověřený zákazník MALL.CZ Ověřený zákazník

Přidáno: 28. prosince 2019

Zakoupeno v MALL.CZ

• krásny a ostrý obraz
  • konektivita
  • v Eco režime tichý
  • zvláda v pohode aj rýchle akčné scény
  • s dobrým priestorovým zvukom je to fakt domáce kino
  • v tme dostatočná svietivosť aj pri Eco režime
  • dlhá (papierová) živostnosť lampy
  • občasný duhový efekt (hlavne pri titulkoch)
  • v normal režime trochu hlučnejší ale nič strašné
  • nevhodný pre premietanie pri dennom svetle
  • chýba korekcia obrazu pri premietaní z boku
  • úchytné body pre zavesenie na strop sú mimo ťažisko projektoru. Ale dá sa to trochu doladiť nastaviteľnými packami držiaku

S projektorom som spokojný až na občasný dúhový efekt.
Najskôr som váhal že ho vrátim a kúpim LCD projektor, ale tam sa zase vypaľujú pixely, čo by mi asi vadilo viac ako ten občasný dúhový efekt. S priateľkou ho vidíme pri filmoch s titulkami. Keď nám kmitajú oči hore dole, inak v pohode.
Obraz je krásny, no odporúčam zatemniť miestnosť.
K projektoru nie je krytka objektívu ale ja ho prenášať nebudem, tak mi to nevadí. Úplne nám stačí ECO režim. Obraz je v tme svetlý akurát a chladenie je ticho. V Normal režime je trošku hlučnejší a svetlosť obrazu už ťahá oči.

Dlho som vyberal projektor a rozhodoval sa medzi nimi ale nakoniec som asi rád že som si vybral práve tento. Možno by som ešte skúsil Epson EH-TW650 s technológiou LCD. Tam spomínaný dúhový efekt nehrozí, ale zato tam hrozí vypaľovanie obrazu a dívať sa sa na rastúci počet večne čiernych bodov by ma trápil asi viac.
Naviac u Epsonu mi nevyhovuje projekčná vydialenosť ktorá je iba medzi 1,3 -1,6m čo nechápem..

Po asi 15h premietania som spokojný s kúpou.

Olga Olga

Přidáno: 24. prosince 2019

• Krasna obrazovka, dobry zvuk, intuitivni ovladani
  • Az z instrukce jsme se dozvedely, ze ten laserovy "svet" je velmi nebezpecny pro zrak, az do uplne slepoty.
  • WiFi pripojeni nefungovalo skoro vubec, jen na kabelu to slo bez problemu. Mozna jen vadny kus, nevim.

Bohuzel musely jsme tento projektor vratit.
Mame 4 male deti a proto pro nas je jejich bezpecnost na prvnim miste. Zrejme deti se zajimaji o tom odkud to sviti a co tam sviti a snazeji se tam kouknout. A bohuzel ten detektor rozpoznavani cloveka vedle (a ktery ma ztlumit svetlo automaticky) nefungoval jak mel. A to bylo nejvetsi zklamani. Nemuzu byt porad vedle deti, obcas jsem v jinem pokoji a spolehnout na to, ze oni pochopily a opravdu nebudou koukat do toho svetilka bohuzel nemuzu ((( Skoda, ze v popisu vyrobce neuvadi tuto zvlasnost.

Pokud deti mate jiz velke anebo nemate vubec - tak super projektor (az na tu WiFinu)

Epson EB-970

Tea________ Tea________

Přidáno: 20. prosince 2019

• Kvalitní obraz a funkce
  • Hlučný

Hučí tolik, že se nedaji sledovat filmy kvalitně doma. Možná v hlučnějším prostředí více lidí. Ale na takové domácí koukání nic moc. Vrátila jsem....

Anker Nebula Capsule (M1)

Anker Nebula Capsule (M1)

zdenda k. zdenda k.

Přidáno: 18. prosince 2019

• obraz
  • rozměry

Skvělá investice, jsem za projektor moc rád, koukám hlavně na sportnovní přenosy a filmy a kvalita obrazu je super. Koukám vetšinou večer, takže obraz je krásně čistý. Předtím sem měl projektor od konkurence za podobnou cenu a rozdíl je 100 a 1. Byl mnohem hlučnější a hrozně se zahříval.. Navic díky velikost skoro nikde nepřekáží.

Petr O. Petr O.

Přidáno: 9. prosince 2019

• mobilita
  • obraz i zvuk
  • stativ se musi dokoupit zvlast

Mame s zenou karavan, se kterym kazde leto vyrazime na cesty. Mars II je idealni společnik. V campech si promitame filmy, serialy nebo jenom poslouchame muziku. S volbou jsme spokojeni.

Honza Honza

Přidáno: 7. prosince 2019

(naposledy upraveno 18. února 2020)

• Za ty peníze dobrá hračka která uspokojí Android
  • slabší výkon, ale pokud je tma tak ok. Po Čase černé tečky v obraze.

Za 2200 v akci v kaufla... cenově bezkonkurenční vůči nákupu na internetu

Optoma HD144X

Optoma HD144X

Josef Čihák Josef Čihák

Přidáno: 24. listopadu 2019

• V eko velmi tichý, jen režim kino trochu zvýší hlasitost vent.
  • Snadné nastavení
  • S projektory má 3D smysl
  • V eko bliká obraz, jen v režimu kino nebliká

Mohu porovnat jen s Optomou HD142X a čekal jsem nějaký pokrok, ale je to spíše horší. HD142X byla horší jen v o trochu větší hlasitosti ventilátoru. Blikání v eko u HD144X je na bílé ploše nepříjemné. Dám sedmdesát procent, protože u HD142X bych dal devadesát.

BenQ MH733

BenQ MH733

Ověřený zákazník Pekro Ověřený zákazník

Přidáno: 21. listopadu 2019

Zakoupeno v Pekro

• projektor lze používat jak za úplné tmy, tak za světla. V případě, že mám po bytě rozsvíceno, nijak zásadně to nesnižuje kvalitu obrazu. Pokud je venku světlo, kvalita se trochu sníží, ale pořád je to dobrý kompromis oproti jiným projektorům

Asus S2

Asus S2

Pavel Křivánek Pavel Křivánek

Přidáno: 8. listopadu 2019

• možnost chodu na baterky
  • možnost drátově i bezdrátově promítat
  • přiložené příslušenství
  • velikost, velikost, velikost
  • tichý, hezký
  • dálkové ovládání
  • líbilo by se mi FHD
  • asi bych snesl i trochu větší rozměr na úkor vyššího jasu

Tenhle prcek mě usadil, po projektoru jsem vždy toužil, ale ty ceny, ty lampy, ten hluk. Tenhle skřítek je jiný, můžete ho připojit k telefonu, k notebooku, můžete promítat prostě kdykoliv a kdekoliv a to až do úhlopříčky 3m....jedinou podmínkou je tma, ale tomu se nemůžete s ohledem na velikost divit. jas se nedá ošálit. Díky technologii DLP je super vhodný na video a fotky (to jsem si dneska přečetl:-), takže už se nemusíte mačkat u malého notebooku při koukání na fotky a videa z dovolené, prostě z batohu vytáhnete tohoto fešáka a všichni budou "čučet" a všichni kolem budou. Díky DLP je i odolný, k tomuhle prckovi dostanete taky dálkové ovládání, a spoustu kabelů na propojení a napájecí zdroj, futrál ne přenášení. Nastavení projektoru je zcela jednoduché a obraz si tak nastavíte tak, aby byl vždy perfektní, jen ale myslete na tmu....no a já jdu zkusit promítat na stěnu garáže, protože jsem zkoušel střechu souseda...úhlopříčka asi 5 metrů a vypadalo to docela dobře:-). Za ty peníze je to prostě super hračka!!!! Jo a ještě jedna věc, má to vestavěný reproduktor, takže ani nemusíte řešit ozvučení, jasný, zeď to nezbourá, ale stačí to.

Epson EH-TW5600

Epson EH-TW5600

Přidáno: 1. listopadu 2019

• skvělá kvalita obrazu
  • možnosti nastavení
  • tichý v ECO
  • hlučnost ve vyšší svítivosti

Skvělý projektor, téměř po všech stránkách.

Přidáno: 28. října 2019

Zakoupeno v CZC.cz

Při mírném Světlé je obraz málo viditelný, je třeba mít při projekci celkem tmu.

Ověřený zákazník ONLINESHOP.cz KAREL

Přidáno: 28. října 2019

Zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• Hezky vzhled
  • Rozliseni
  • Spatne pripojeni pres wifi

Projektor za par korun.tomu odpovida i kvalita. Neslo se pripojit pres wifi, neustale hazelo chybu.vraceno

Reakce obchodu ONLINESHOP.cz

děkujeme za Vaši recenzi produktu, i když je negativní. Vážíme si času, který jste recenzi věnoval. Přejeme pěkný den a budeme se těšit na Vaše další nákupy.
ONLINESHOP.cz

Zobrazuji 361 - 380 ze 500 recenzí 1...17 18 [ 19 ] 20 21...25